O firmie

Zadowolenie naszych klientów to podstawa

Od zawsze wychodziliśmy z założenia, że zadowolony klient to osoba, która nie po raz ostatni dokonała zakupu w firmie. Dlatego zawsze zależy nam na stuprocentowej satysfakcji obydwu stron podczas każdej transakcji. Szybki kontakt z naszą firmą, łatwy proces zakupowy online, płatność na konto lub też bezpośrednio przy odbiorze i bezpieczne dostarczenie zamówionych części jest dla nas priorytetem.

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą
Firmowe dane: KOWI Grzegorz Kowacz, Traktorzystów 53A, 44-151 Gliwice, REGON: 241278384, NIP: 631-256-16-80.

 

Posiadamy długoletnie doświadczenie
Przez ten okres zdobyliśmy olbrzymie, teoretyczne jak i praktyczne doświadczenie, które umożliwia nam na fachowe doradztwo podczas każdego kroku sprzedaży.

 

Rabaty i atrakcyjne promocje dla stałych klientów
Prowadzisz warsztat samochodowy? Szukasz stałego dostawcy najwyższej jakości części? Zapraszamy do współpracy. Oferujemy atrakcyjne zniżki przy stałej współpracy.

 

Słuchamy naszych klientów
Dzięki czemu każdego dnia doskonalimy poziom obsługi i dopasowujemy optymalne rozwiązania do danej oferty. Oprócz wysokiej kompetencji jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni podczas indywidualnej współpracy.

Wysoka jakość

W celu zachowania najwyższej jakości stan każdej części jest przez nas zawsze sprawdzany. Wszystkie nowe części posiadają gwarancje producenta, natomiast na części używane wystawiamy gwarancje rozruchową.

Tylko legalne części

Posiadamy przedmioty tylko z legalnego źródła. Nigdy nie narazilibyśmy naszych klientów na jakiekolwiek nieprawidłowości. Na życzenie wystawiamy paragon lub fakturę VAT na potwierdzenie transakcji.

Fachowa pomoc

Nie każdy musi być specjalistą w dziedzinie motoryzacyjnej i jest to jak najbardziej naturalne. Do tego celu powstała właśnie nasza firma. Jeśli nie wiesz dokładnie jaką część zamówić, prosimy o kontakt, a z miłą chęcią pomożemy.

Bezpieczna dostawa

Każdą część oznaczamy plombami gwarancyjnymi. Wybrana część zabezpieczana jest najlepszą folią bąbelkową. Tak przygotowany przedmiot trafia do nowego kartonu i jest nadany do Państwa.

Zapraszamy Państwa do kontaktu już teraz !

Napisz do nas

Odpowiemy w przeciągu 24hPolandGermanEnglish
Przejdź do sklepu