Zadowolenie naszych klientów to podstawa


Od zawsze wychodziliśmy z założenia, że zadowolony klient to osoba, która nie po raz ostatni dokonała zakupu w firmie. Dlatego zawsze zależy nam na stuprocentowej satysfakcji obydwu stron podczas każdej transakcji. Szybki kontakt z naszą firmą, łatwy proces zakupowy online, płatność na konto lub też bezpośrednio przy odbiorze i bezpieczne dostarczenie zamówionych części jest dla nas priorytetem.

Dodatkowe pytania?


Zapraszamy Państwa do kontaktu już teraz.

+48 798 172 777 +48 798 170 670 +48 513 527 536

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą

Firmowe dane: KOWI Grzegorz Kowacz, Traktorzystów 53A, 44-151 Gliwice, REGON: 241278384, NIP: 631-256-16-80.


Posiadamy długoletnie doświadczenie

Przez ten okres zdobyliśmy olbrzymie, teoretyczne jak i praktyczne doświadczenie, które umożliwia nam na fachowe doradztwo podczas każdego kroku sprzedaży.


Rabaty i atrakcyjne promocje dla stałych klientów

Prowadzisz warsztat samochodowy? Szukasz stałego dostawcy najwyższej jakości części? Zapraszamy do współpracy. Oferujemy atrakcyjne zniżki przy stałej współpracy.


Słuchamy naszych klientów

Dzięki czemu każdego dnia doskonalimy poziom obsługi i dopasowujemy optymalne rozwiązania do danej oferty. Oprócz wysokiej kompetencji jesteśmy bardzo przyjaźnie nastawieni podczas indywidualnej współpracy.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?


Wysoka jakość

W celu zachowania najwyższej jakości stan każdej części jest przez nas zawsze sprawdzany. Wszystkie nowe części posiadają gwarancje producenta, natomiast na części używane wystawiamy gwarancje rozruchową.

Tylko legalne części

Posiadamy przedmioty tylko z legalnego źródła. Nigdy nie narazilibyśmy naszych klientów na jakiekolwiek nieprawidłowości. Na życzenie wystawiamy paragon lub fakturę VAT na potwierdzenie transakcji.

Fachowa pomoc

Nie każdy musi być specjalistą w dziedzinie motoryzacyjnej i jest to jak najbardziej naturalne. Do tego celu powstała właśnie nasza firma. Jeśli nie wiesz dokładnie jaką część zamówić, prosimy o kontakt, a z miłą chęcią pomożemy.

Bezpieczna dostawa

Każdą część oznaczamy plombami gwarancyjnymi. Wybrana część zabezpieczana jest najlepszą folią bąbelkową. Tak przygotowany przedmiot trafia do nowego kartonu i jest nadany do Państwa.

Nasze aukcje Allegro


Zachęcamy do śledzenia naszej oferty na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nasze konto posiada 100% pozytywnych komentarzy.

Poniżej prezentujemy Państwu kilka losowo wybranych aukcji. Aby przejść do naszego konta, prosimy o kliknięcie tutaj.

KomentarzePaneleAllegro.pl

panele ebay